Společnost Brona Bagr

 

Společnost Brona Bagr – strojní zemní a výkopové práce vznikla už v roce 2005. Mým prvním strojem byl traktorbagr Ostrowek K 162 a lanová Avie A-31. Práce přibývalo, a tak jsem se v roce 2006 rozhodl obohatit můj strojový park o stavební stroj Bobcat 328, se kterým jsem vyhloubil mnoho základů rodinných domů, nesčetně přípojek, nenechal jsem ho vydechnout ani při bourání staveb, při výstavbě kanalizačních přípojek, atd. 

Ne na všechno stačil Bobcat sám, a tak jsem zakoupil ještě smykem řízeného nakladače Bobíka na srovnávání zahrad, rozvozy štěrku a hlíny (podíleli jsme se i na rozvozu materiálu pro Tunel Blanka), na rozvážení, strhávání, odklízení sněhu, zkrátka na všechno, co zrovna bylo potřeba. Poptávka se zvyšovala, a tak, aby šla práce rychle od ruky, pořídil jsem si ještě velký JCB 3 CX – další pevný traktorbagr. Zatím poslední zakoupený stroj (r. 2013) je mobilní třídička MBT 3 (výrobce Ladislav Vyskočil).

Od počátku působení společnosti je její naprostou samozřejmostí skloubení velkého pracovního nasazení, spolehlivosti a vysoké kvality s využitím nejmodernější techniky, která dotváří image společnosti.